Главная » 2008 » Серпень » 28 » Карпати-Дніпро(звіт з ultras.org.ua)
Карпати-Дніпро(звіт з ultras.org.ua)
16:13
Старт матчу Карпати-Дніпро: у львів'ян абсолютно пустий сектор обрамлений чорними смугами, а на решітці - жалобні банери. Було прийняте рішення обійтись без суппорту в першому таймі цього матчу, який до речі почався з хвилини мовчання, оголошеної диктором по стадіону. Дніпряни, яких приїхало близько 140 чоловік, також мовчали перші 15 хвилин. Потім звичайно почали підтримувати свою команду, настільки класно, на скільки це вміють робити хлопці з берегів Дніпра.

За десять хвилин до закінчення першого тайму, по попередній домовленості, фани Карпат організовано і практично миттєво заповнили пустуючий до того 16-й сектор. В кожного в руках була лампадка або свічка, яку вони тримали мовчки до закінчення першої половини гри. А в другому таймі настав час підтримувати свою команду. Як тільки диктор закінчив оголошувати склад команд, сектор вибухнув!!! Спочатку перекличка з центральними секторами, потім "Вперед Карпати, ми з Тобою!", гімн клубу. Заряди змінювались один за одним без зупинок, і звучали настільки злагоджено і голосно, як, мабуть, ще не звучали ніколи. Було виконано кілька пісень (повністю) і гімн України.

Відсутність прапорів і банерів компенсували рози, які розтягувались під час співу. Загалом дисципліна і монолітність сектору пробирала аж до мурашок. Кожен викладався на всі сто, що можна було зрозуміти наступного дня, коли зустрічалось багато людей із зірваним голосом. Ще кілька перекличок з гостьовим секторм, і в кінці матчу - овації в сторону футболістів, які підійшли подякувати фанам за підтримку. Загалом, якщо врахувати відсутність барабану, прапорів, розтяжок, банерів і піротехніки - то суппорт вдався на 5 з плюсом.

Сектор Карпат


Сектор Дніпра

Категория: Фан-новини | Просмотров: 880 | Добавил: Lemberg | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: