Главная » 2009 » Вересень » 1 » "Карпати" - "Оболонь" - 5:0. Чудовий подарунок до прекрасного свята
"Карпати" - "Оболонь" - 5:0. Чудовий подарунок до прекрасного свята
15:49
Львів. Стадіон «Україна».
 30.08.2009, 6 тур. Хмарно, без опадів , +23°С.
 Головний арбітр: Олександр Дердо (Іллічівськ) Асистенти: Микола Васюта (Рівне), Віталій Дем'яненко (Ужгород) Делегат ФФУ: Курилко (Харків)

"Карпати": Тлумак, Мілошевіч, Годвін (Кашчелан 71), Кожанов, Зеньов (Ткачук 65), Лазаревскі, Худоб"як, Голодюк, Є.Тарасенко, Федецький, Кузнецов (Батіста 58) Запасні: Мартищук, Гурулі, Петрівський, Гурський Головний тренер: Олег Кононов

"Оболонь": Бойко, Яворський, Морозюк, Комльонок (Іващенко 19), Куценко, Кіцута, Рожок (Штанько 55), Варанков (Мірошниченко 76), Лозинський, Сибиряков, Валєєв Запасні: Антоненко, Мазуренко, Зуєвич, Фартушняк Головний тренер: Юрій Максимов

Голи: Худоб"як 10, 16, Зеньов 41, Кузнецов 53, Батіста 90+1

Попередження: Кашчелан 90+2 - Рожок 15, Валєєв 56, Морозюк 59, Мірошниченко 77

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Карпат» Олег Кононов наголосив, що сьогодні у його команди не було вибору: якби «зелено-білі» не перемогли, цього б ніхто не зрозумів. Учора народився син у Євгена Тарасенка, сьогодні день народження в Андрія Гурського, а завтра – в Сергія Кузнецова. А найголовніше, клуб відзначає 40-річчя завоювання Кубка СРСР 1969 року. Саме з цієї нагоди напередодні матчу з «Оболонню» на своїй базі в Брюховичах карпатівці зустрілися з героями кубкових баталій 40-річної давнини, а також з групою ветеранів вболівальницького цеху. Тож перемогу над «пивоварами» «Карпати» присвятили саме учасникам та свідкам найбільшого тріумфу в історії клубу. Стартовий склад «Карпат» викликав певне здивування. У порівнянні з попередніми іграми Олег Кононов зробив одразу кілька замін. Так, на місці правого захисника вийшов новачок команди Владе Лазаревскі, а Артем Федецький в котрий раз змінив позицію – перейшов з правого флангу оборони на лівий. Лінія півзахисту залишилася без змін. А от у нападі на лівому фланзі вперше в сезоні з перших хвилин вийшов Сергій Зеньов, а Денис Кожанов цього разу розпочав гру правим крайнім. Натомість Сандро Гурулі, який невдало відіграв у попередньому турі з «Арсеналом», цілком заслужено залишився в запасі. «Карпати» не стали проводити жодних розвідувальних дій, а з перших хвилин включили максимальні швидкості і розпочали штурм воріт Дениса Бойка. Перший гольовий момент «смугасті» створили вже на 5-й хвилині. Денис Кожанов справа накрутив двох захисників і навісив у карний «пивоварів», де Сергій Кузнецов у боротьбі з захисником пробив головою у дальню «дев’ятку», але м’яч влучив у поперечку. Але вже наступна небезпека у володіннях Дениса Бойка завершилася тим, що на табло з’явилися цифри 1:0. Сергій Кузнецов втратив м’яча на підступах до штрафного гостей, однак захисника «Оболоні» миттєво обікрав Ігор Худоб’як. Хавбек господарів вийшов на побачення з Бойком і впевнено пробив у ліву від кіпера «дев’ятку» воріт – 1:0. Йшла 10-та хвилина матчу. Чудову нагоду подвоїти рахунок «зелено-білі» мали вже за п’ять хвилин, коли Денис Кожанов від правої бровки подав штрафний на Сергія Кузнецова і 79-ий номер нашої команди метрів з 14-ти головою намагався підрізати круглого у дальній кут воріт – трохи неточно. Однак вже за хвилину бальон таки затріпотів вдруге у сітці воріт «Оболоні». Сергій Зеньов на реактивній швидкості накрутив оборонця, зліва увірвався у карний і прострілив – Сергій Кузнецов дотепно пропустив м’яч між ногами на Ігоря Худоб’яка, який з восьми метрів низом в один дотик вгатив круглого в сітку – 2:0. Зазначимо, що це перший «дубль» улюбленця львівських вболівальників у матчах національного чемпіонату. Проте і перевага в два м’ячі не заспокоїла господарів. Денис Бойко продовжував працювати з максимальним навантаженням. На 18-ій хвилині Сергій Зеньов прострілив зліва і Сергій Кузнецов в дотик пробив з трьох метрів, але захисник заблокував удар і м’яча підхопив кіпер. А ще за три хвилини кращий снайпер «Карпат» минулого сезону змарнував чергову нагоду – головою пробив над поперечкою після майстерної передачі з лівого флангу Артема Федецького. Свої атаки підопічні Олега Кононова продовжували й надалі. Хоча в діях карпатівців і відчувалося певне заспокоєння. Однак це не завадило їм ще до перерви довести рахунок до розгромного. На 41-й хвилині Олег Голодюк віддав пас на Сергія Зеньова, який знаходився в карному майданчику. Естонець зробив гросмейстерську паузу, поклавши оборонця, і з правої метрів з одинадцяти з лівого флангу пробив Дениса Бойка – 3:0. Ще за дві хвилини рахунок ледь не виріс до непристойного. Ігор Худоб’як з-за меж штрафної потужно пробив у праву «дев’ятку» воріт «Оболоні», але Денис Бойко завдяки відмінній акробатичній підготовці перевів круглого на кутовий. А на останній хвилині першого тайму вперше у матчі свою майстерність продемонстрував кіпер «Карпат» Андрій Тлумак. Олександр Іващенко з району 11-метрової позначки з розвороту пробив – капітан «зелено-білих» у не менш ефектному стрибку, ніж його візаві з команди гостей, ліквідував небезпеку. На перерву львівські вболівальники проводжали «Карпати» стоячи. Другий тайм ропочався більш-менш спокійно. Десь навіть з’явилося побоювання, чи не будуть команди догравати матч. Адже в принципі рахунок дозволяв «Карпатам» з мінімальним докладанням зусиль довести справу до перемоги. Натомість у «пивоварів» якщо й була надія, то хіба на диво. А як часто подібне трапляється в житті, ми всі добре знаємо. Проте господарі доволі швидко згадали, що цей поєдинок не просто чергова зустріч національного чемпіонату, а ще й частина святкування кубкового тріумфу в історії клубу. І вже на 53-ій хвилині м’яч в четвертий раз влетів у сітку воріт гостей. Перехопивши бальон у центрі поля, карпатівці кинули у прорив Сергія Кузнецова, який вийшов на побачення з кіпером, перекинув через нього м’яча і хоча захисник намагався ліквідувати загрозу, з другої спроби форвард закотив круглого у порожні ворота – 4:0. Практично в наступній атаці центрфорвард «зелено-білих» мав чудову нагоду оформити «дубль». Однак отримавши м’яча у карному, не зміг знайти правильного рішення і в підсумку Денис Бойко без проблем заволодів круглим. А за мить не спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Біля воріт «Карпат» буквально з нічого виникла «пожежа» і після кількох рикошетів м’яч влучив у стійку воріт Андрія Тлумака. На 58-ій хвилині Олег Кононов провів традиційну заміну: замість Сергія Кузнецова на поле вийшов Вільям Батіста. Саме бразилець став автором останнього голу у матчі. А сталося це перед самим фінальним свистком арбітра, а до того рахунок ще не раз міг змінитися. Так, на 64-ій хвилині після комбінації за участю Ігоря Худоб’яка і Самсона Годвіна м’яч потрапив до Дениса Кожанова, який, пробиваючи з лівого кута воротарського майданчика, не поцілив у дальню «дев’ятку». А за три хвилини вже Олег Голодюк завдяки індивідуальній майстерності на високій швидкості увірвався правим флангом у карний і пробив низом, однак круглий по-зрадницьки пройшов повз ближню стійку. Після цього епізоду гра дещо заспокоїлася, але наприкінці зустрічі команди обмінялися небезпечними моментами. Однак якщо удар Олександра Іващенка, який втік від захисників господарів і пробив, Андрій Тлумак перевів на кутовий, то після довгої діагоналі верхом у виконанні Дениса Кожанова за спину оборонця на Вільяма Батісту, Денис Бойко програв ближній бій бразильцю. Тож 5:0 – чудовий подарунок до прекрасного свята. Інформаційний центр ФК "Карпати", www.fckarpaty.lviv.ua
Категория: Новини команди | Просмотров: 1322 | Добавил: karpatyfans | Рейтинг: 0.0/0 |