Главная » Статьи » Ultras Україна

13.12! Banderstadt ultras - один рік
Не зважаючи на нашу кількість за літо ми намалювали пару розтягів та зшили три прапора, щоб кожен мав для себе щось своє в руках. На перший матч нового сезону ми запрезентували це на секторі. В перерві ми познайомились з одним товаришем, обмінялись номерами, та ідеями. Наші погляди співпадали на сто відсотків. Нажаль йому не пощастило з місцем народження, він проживає в Ів.Франківську, але це не заважало нам підтримувати контакт. Поступово росла кількість таких знайомств, на стадіоні, на виїздах ,в навчальних закладах та серед знайомих Знаходились люди, які були за створення організованого та незалежного ультра-угрупування у Львові. Наш колектив досяг 16 чоловік, але без назви ми були гуртком однодумців. Після багатьох роздумів та зборів 13.12.2007 було засновано Banderstadt ultras.

Одним з перших виїздів повним складом ми пробили Ужгород який, думаю, запам'ятався не тільки нам, а кожному з багаточисельних львів'ян які були присутні на цій грі. Великі прапори, фаєра, та оформлення з петард та стільців в асавів.незабутні також глуми з циганів та продавців в центрі міста. Також чудові виїзда до друзів в Дніпропетровськ та Київ. На цьому місці дякуємо за теплі зустрічі та вписку))). Вдома на 16-му ми відчули підтримку сектора та зацікавленість інших фірм в організації та співфінансуванні наших акцій. Особливо на дербі ми відчули цю довіру та допомогу.

Ми завжди відкриті для нового і завжди з повагою вислуховуємо пропозицію кожного. Також наголошуємо, що ми ніколи не брали грошової допомоги від клубу для проведення наших акцій! Це проти наших принципів! Ми не фан-клуб, ми ультрас як були, так і будем проти сучасної футбольної політики.

Звичайно не завжди вдається втілити кожну думку, це, я думаю, знає кожен, хто знає, що ультра - це робота і відпочинок, любов та ненависть, але коли ти працюєш і прагнеш досягнути своєї мети і відчуваєш, що ти не один, тоді ти автоматично стаєш перевершувати себе і мотивуєш людей які з тобою.

Нажаль ми також розчаровувались в наших кадрах, хтось прийшов, хтось відійшов взагалі. На сьогоднішній день нас офіційно 12 чоловік, які всі до одного виконують свої функції та обов’язки по максимуму. Ми ростем з кожним сезоном і стараємось яскраво і не повторно підтримувати наші рідні "Карпати".

1312 AGAINST MODERN FOOTBALL!


Категория: Ultras Україна | Добавил: karpatyfans (21.12.2008)
Просмотров: 2946 | Комментарии: 6 | Рейтинг: 4.6/9 |
Всего комментариев: 5
5  
Я хочу вступити в цю фірму

4  
я хочу в ступити в цю фірму

3  
Я ХОЧУ ВСТУПИТИ В ВАШУ БАНДУ ХУЛ

2  

1  
1312 biggrin

Ім`я *:
Email *:
Код *: