"Карпати" (Львів) - "Металіст" (Харків) - 0:2 (0:0)

Судді: Роберт Малек (Катовіце, Польща), Кшиштоф Мирмус, Марцін Ліс (обидва – Катовіце, Польща)

"Карпати": Романенко, Кобін (Кожанов 58), Федорів, Петрівський, Мілошевіч, Пшеничних, Худоб"як, Годвін, Ощипко, Фещук (Кузнецов 63), Ткачук (Зеньов 68)
Запасні: Когут, Кополовець, Гурський, Гурулі.
Головний тренер: Олег Кононов

"Металіст": Горяїнов, Ганчаржик, Валяє ... Читати далі »
Категорія: Новини команди | Переглядів: 927 | Додав: karpatyfans | Дата: 21.09.2008 | Коментарі (0)

"Олександрія" - "Карпати" - 1:0 (1:0). 1/16 фіналу Кубка України. 14 вересня, Олександрія, КСК "Ніка", 16:00. Сонячно, без опадів, + 12 С.

Судді: Абдула (Харків), Свистун (Чернігів), Білорус (Черкаси)
Делегат ФФУ: Качкаров (Київ)

Гол: Шупік, 39
Попередження: Тарасенко 30 - Ґодвін 37

"Олександрія": Шевченко, Куций, Чередниченко, Герасименко, Казанюк (к) (Маринчук, 76), Тарасенко, Воронченко (Пономар, 67), Запорожан, Шупік, Постолатьєв, Буличев.
Запасні: Мусін, Швець, Задорожний, Погорєлов, Радченко.
Головний тренер: Юрій Коваль

"Карпати": Романенко, Федорі ... Читати далі »

В останньому матчі під час тренувальних зборів на угорській землі суперником "зелено-білих" був місцевий клуб "Шопрон".

Напередодні кубкового поєдинку в Олександрії, що відбудеться у неділю, підопічні Олега Кононова відвели душу, забивши у ворота суперника 11 (!) голів, не пропустивши жодного.

Ще торік такий підсумок зустрічі можна було б вважати сенсаційним, адже в сезоні 2007/08 ФК "Шопрон" (до слова, володар Кубку Угорщини-2005; у недалекому минулому в цьому клубі закінчували свою ігрову кар`єру італійці Джузеппе Сіньйорі та Луїджі Сартор) виступав у вищому дивізіоні Угорщини. Однак у січні 2008 року клуб було позбавлено ліцензії вищолігового клубу за борги й оголошено банкрутом. Нині "Шопрон", клуб з майже 90-річною історією, виступає у нижчих лігах угорського чемпіонату.
... Читати далі »

Президент харківського «Металіста» Олександр Ярославський вважає, що необхідно вести ліміт на бюджет клубів Прем’єр ліги. «Бюджет повинен становити щонайменше 15 мільйонів доларів, -- каже О.Ярославський. – Тоді наш чемпіонат стане цікавішим».

Президент «Металіста» переконаний, що клуби, які не мають такого бюджету, потрібно виключати з елітного дивізіону українського чемпіонату. Про це Олександр Ярославський заявив у програмі «Відверто про футбол» на телеканалі «Мегаспорт».

Нагадаємо, бюджет львівських «Карпат» на 2008-й рік становить 7,8 мільйонів доларів, а Фк «Львів» -- 5 мільйонів.

Карпатівський хавбек Павло Гордійчук у складі збірної України (U19) всього лиш за 45 хвилин добряче попсував нерви збірній Бельгії.

Вже на 12-й хвилині він відкрив рахунок у матчі, а згодом заробив пенальті, який реалізував головний герой поєдинку – динамівець Дмитро Коркішко. На його рахунку хет-трик. Участь у матчі взяв ще один карпатівець – воротар Іван Піцан. Він замінив Базилевича на 70-й хвилині. Сам же товариський матч закінчився з рахунком 5:2 на користь українців.

Команда Юрій Мороза грала у такому складі: Базилевич (Піцан, 70), Вознюк (Огиря, 80), Білий, Парцванія, Кушніров, Єременко (Віценець, 46), Рибалка (Владов, 46), Гордійчук (Картушов, 46), Карноза (Морозенко, 70), Андрухов (Каверін, 46), Коркішко.

Інформаційний центр ФК "Карпати"< ... Читати далі »

Футбол і футбольні клуби для європейців уже давно стали непоганими машинами для заробляння грошей. В Україні ситуація наразі докорінно відрізняється від європейської. Практично у всіх команд Прем’єр-ліги під час підбивання підсумків фінансового року у графі прибутки зазначено цифри зі знаком мінус. Збитки не лякають українських футбольних інвесторів, які продовжують витрачати кошти на вдосконалення та прогрес своїх дітищ. А є й такі, які зуміли якщо не створити рентабельне футбольне підприємство, то принаймні мінімізувати витрати на його утримання. За підрахунками “Газети”, львівські “Карпати” 2008-го року впритул наблизилися до знаку рівності витрат із прибутками.

Між бюджетами лідерів Прем’єр-ліги та рештою клубів – прірва

Насамперед про бюджети українських клубів. Серед команд, які грають у вищому українському дивізіоні, найбільший бюджет у донець ... Читати далі »

Як стало відомо ПРОСПОРТу із джерел в львівському клубі, до табору львівських „Карпат” прибуло троє нападників. Один з них гравець національної збірної Габону Жорж Акірем. Останнім клубом африканця було тбіліське „Динамо”. Грузини готові відпустити свого форварда за один мільйон доларів. Попередню згоду на цей трансфер „Карпати” уже дали, тепер усе залежить від результатів медобстеження. Річ у тому, що темношкірий футболіст має певні проблеми зі здоров’ям, львівські медики намагаються йому у цьому допомогти. Від результатів роботи лікарів й залежить ця оборудка. Якщо перехід Акірема відбудеться, то це буде найдорожчий трансфер в історії львівського клубу. Також на оглядинах в „Карпатах” перебуває український нападник Сергій Кузнєцов, який останнім часом виступав в російській першій лізі. Переглядають наставники „зелене-білих” також бразильського легіонера.

На думку вболівальників, найкращим гравцем серпня у складі «Карпат» став Юрій Фурта, який у прем’єр-лізі на полі провів... 15 (!) хвилин

22 серпня, рік нинішній. У Львові на стадіоні СКА грають молодіжні склади «Карпати» та «Дніпра».

- Шустрый и настырный у вас малой, он еще себе покажет.... (трошки згодом) Ну, малой, ну! Давай-давай! – делегат ФФУ, уславлений у минулому футболіст Віталій Хмельницький не приховував своїх симпатій – він вболівав (і робив це якось по-батьківські) за світловолосого нападника «Карпат» Юрія Фурту.

- Ну вот – а я вам что говорил? – задоволено констатував Хмельницький, як тільки Фурта забив (загалом «Карпати» у тому матчі перемогли – 3:0). Цей гол для Фурти став уже п’ятим в сезоні, і це коли «надворі» був лише шостий тур. ... Читати далі »

Нападник «Карпат» Сергій Зеньов знову відзначився за свою збірну. Цього разу забитим голом. У 5-й відбірковій групі до Чемпіонату Світу-2010, карпатівський естонець зрівняв рахунок у виїзному матчі проти збірної Бельгії. Однак втримати нічию його команді не вдалося – бельгійці забили ще двічі. Гол Опера на останній хвилині підсолодив поразку естонців з рахунком 3:2.

Інформаційний центр ФК "Карпати

Перерву у чемпіонаті «Карпати» заповнили товариським матчем проти угорської команди «Залаегерсег». «Зелено-білі» грали доволі експериментальним складом, що є цілком логічним явищем. У першому таймі за «зелено-білих» зіграло багато молоді, у другому таймі Олег Кононов підсилив команду основними гравцями. «Карпатам» довелося відігруватися – вже на 8-й хвилині Міятовіч розпечатав ворота Романенка. Але у другому таймі, на 60 хвиині, красивий штрафний від Фещука приніс команді нічию.

Детальніше про матч читайте у понеділковому номері тижневика «Карпати».