Главная » 2008 » Вересень » 07
Вперше фани різних українських команд зробили своїми силами один спільний перформанс на гру збірної. Не буду перераховувати угрупування які здавали гроші на цю справу щоб когось ненароком не забути, але дійсно до діла доклалось дуже багато людей. Тканину закуповували в Одесі, модулі в Донецьку, банер малювався в Києві і вже домальовувався у Львові. Було задумано зробити полотно на 2 сектори (десь 40х30 м) з зображенням козака, що тримає меч і щит з українським гербом. Справа від нього розвивався жовто-блакитний прапор, який мали доповнювати 2 сектори модулів такого ж кольору, з іншого боку прапор був червоно-чорний. Робота не задалась з самого початку - через затримку з закупівлею тканини вона прибула в Київ на кілька днів пізніше запланованого, до того ж зламались обидва пістолети краскопульта - банер повезли до Львова недомальованим... Крім цього виявилось, що модулів чорного кольору не можна ніде знайти, тому довелось з двох А4 склеювати листки А3. Часу було обмаль тож коли скінчил ... Читати далі »
Категорія: Фан-новини | Переглядів: 1635 | Додав: karpatyfans | Дата: 07.09.2008 | Коментарі (0)

Як повідомило ЗІК джерело у правоохоронних органах, 6 вересня, близько 17.00 год. у Львові на вул. Стрийській біля автовокзалу відбулася сутичка футбольних фанів з Білорусії та України.

За повідомленням правоохоронців, з обох сторін зібралося майже по 150 осіб, які влаштували бійку.

Розбороняти українсько-білоруських фанів прибули представники спецпідрозділу „Беркут”. В результаті, учасників бійки з Білорусії було супроводжено на стадіон, а українським хлопцям довелося давати свої пояснення у райвідділах Львова.

інформація ЗІКу

Нападник «Карпат» Сергій Зеньов знову відзначився за свою збірну. Цього разу забитим голом. У 5-й відбірковій групі до Чемпіонату Світу-2010, карпатівський естонець зрівняв рахунок у виїзному матчі проти збірної Бельгії. Однак втримати нічию його команді не вдалося – бельгійці забили ще двічі. Гол Опера на останній хвилині підсолодив поразку естонців з рахунком 3:2.

Інформаційний центр ФК "Карпати
Категорія: Новини команди | Переглядів: 931 | Додав: karpatyfans | Дата: 07.09.2008 | Коментарі (0)

Перерву у чемпіонаті «Карпати» заповнили товариським матчем проти угорської команди «Залаегерсег». «Зелено-білі» грали доволі експериментальним складом, що є цілком логічним явищем. У першому таймі за «зелено-білих» зіграло багато молоді, у другому таймі Олег Кононов підсилив команду основними гравцями. «Карпатам» довелося відігруватися – вже на 8-й хвилині Міятовіч розпечатав ворота Романенка. Але у другому таймі, на 60 хвиині, красивий штрафний від Фещука приніс команді нічию.

Детальніше про матч читайте у понеділковому номері тижневика «Карпати».