Главная » 2008 » Вересень » 9 » Гордійчук забиває бельгійцям і заробляє пенальті
Гордійчук забиває бельгійцям і заробляє пенальті
22:54
Карпатівський хавбек Павло Гордійчук у складі збірної України (U19) всього лиш за 45 хвилин добряче попсував нерви збірній Бельгії.

Вже на 12-й хвилині він відкрив рахунок у матчі, а згодом заробив пенальті, який реалізував головний герой поєдинку – динамівець Дмитро Коркішко. На його рахунку хет-трик. Участь у матчі взяв ще один карпатівець – воротар Іван Піцан. Він замінив Базилевича на 70-й хвилині. Сам же товариський матч закінчився з рахунком 5:2 на користь українців.

Команда Юрій Мороза грала у такому складі: Базилевич (Піцан, 70), Вознюк (Огиря, 80), Білий, Парцванія, Кушніров, Єременко (Віценець, 46), Рибалка (Владов, 46), Гордійчук (Картушов, 46), Карноза (Морозенко, 70), Андрухов (Каверін, 46), Коркішко.

Інформаційний центр ФК "Карпати"
Категория: Новини команди | Просмотров: 962 | Добавил: karpatyfans | Рейтинг: 0.0/0 |